Jak soutěžit?

Velikonoční čas a vůně jara k sobě neodmyslitelně patří.

Pokud rádi pečete a znáte naše výrobky, soutěžte s námi každý den o hodnotné ceny!

 

Co můžete vyhrát?

Výhra každý den - 10x balíček Dr. Oetker (celkem rozdáme 140 výher)
Krtkův dort Originál + karta s receptem Cup Cakes a 10× košíček, Bio kakao, Žitný kvásek, papírová karta s receptem na Žitný kvásek, Drcené kakaové boby, Květiny oplatkové, Marcipán, Poleva tmavá, Smetanová náplň malinová, Vega Gel, Dort-želé červené, Dort-želé čiré, Dort-želé žluté, Třtinový cukr rumový, Třtinový cukr karamelový, Třtinový cukr citrónový, Želatina na ztužení krémů, Třtinový cukr vanilkový lusk, Cukrárenské želé červené, Cukrárenské želé žluté, Kypřicí prášek do pečiva, Kypřicí prášek do perníku, 3× Vanilkový cukr, 2× Droždí, 3× Smeta-fix, 2× Skořicový cukr, Utěrka Dr. Oetker - bílá

 

Každý soutěžní den odpovídejte správně na naše otázky a vyhrajte!

Pokud rádi pečete a znáte naše výrobky, soutěžte s námi každý den o hodnotné ceny.
Neznáte správnou odpověď? Pročtěte si pozorně naše stránky www.oetker.cz kde naleznete všechny odpovědi.

 

Kdy soutěžit?

Odpovídat na soutěžní otázky můžete každý den od 1. 4. do 14. 4. 2022.

 

Jak soutěžit?

Zaregistrujte se do soutěže a můžete odpovídat na soutěžní otázky. Každý den budete moci odpovědět na jednu soutěžní otázku. Na otázku bude možné odpovědět vždy do 23:59 hodin.

 

Registrace do soutěže

Nejprve se zaregistrujte pomocí elektronického formuláře.

  1. Po odeslání formuláře dostanete na Vámi uvedenou e-mailovou adresu aktivační e-mail, který potvrdíte do 24 hodin od přijetí. Pokud v danou dobu e-mail nestihnete potvrdit, nemusíte se registrovat znovu. Stačí, když si na stránce aktivace účtu necháte zaslat email nový.
  2. Přihlaste se e-mailovou adresou a heslem.
  3. Odpovídejte na soutěžní otázky.

 

Vyhodnocení

10 výherců denních výher bude určeno losováním ze všech soutěžících, kteří správně odpověděli na otázku daného soutěžního dne. Losování výherců pro daný soutěžní den proběhne následující den do 12:00 hodin. Po losování bude všem soutěžícím, kteří odpověděli na soutěžní otázku, odeslán informační e-mail s informací o eventuelní výhře a správné odpovědi.

 

Soutěžit >